akumulator

Akumulator dla każdego samochodu jest niczym serce dla człowieka – rzeczą niezbędną. Jeśli nie chcemy się ciągle zastanawiać nad tym, czy kolejnym razem  nasz samochód zapali, to warto zastanowić się nad kupnem solidnego produktu, który spełni nasze oczekiwania. Podstawowym podziałem, który możemy zastosować w przypadku akumulatora jest: akumulator obsługowy, bezobsługowy oraz żelowy. Wybór na rynku jest ogromny powodując często zakłopotanie wśród potencjalnych nabywców, dla których głównym problemem jest niemożność zdecydowania się.

Jaki akumulator jest godny polecenia ?

Jednym z bardziej solidnych produktów na rynku jest akumulator Centra Futura 100Ah 900A P+. To przykład akumulatora całkowicie bezobsługowego, który wykorzystuje technologię kwasowo-ołowiową. Dzięki takiemu zastosowaniu dolewanie elektrolitów nie jest koniecznością. Omawiany produkt już na początku może wzbudzić nasze zaciekawienie ze względu na technologię Carbon Boost, która powoduje, że nasz akumulator ładuje się średnio do 1,5 raza szybciej za sprawą dodatków węglowych. Kolejnym atutem jest warta uwagi wzmocniona siatka w kształcie rombu. Omawiana technologia skutecznie wzmacnia żywotność produktu, a także wykazuje dużą odporność na korozje oraz wszelkiego rodzaju wibracje, które mogą pojawić się w trakcie jazdy.

Serwis Samochodowy poznań

serwisniedzwiedzia.pl

Przy produkcji Centra Futura jednym z czynników traktowanych poważnie jest dbałość o środowisko naturalne. Ten atut również należy brać pod uwagę, ze względu na współczesne potrzeby naszej planety. Wysoka moc rozruchowa sprawia, że akumulator doskonale sprawdza się w trudnych warunkach pogodowych, (ekstremalne temperatury)czy zatłoczonym mieście. Produkt jest szczególnie przeznaczony dla wymagających silników Diesla lub silników benzynowych. Pozytywnie o produkcie powinny się wypowiadać również osoby, które swój samochód traktują jak drugi dom (ze względu na duże użytkowanie pojazdu). Produkt posiada trzyletni okres gwarancji oraz dwuletnią obsługę Centra Assistance, która świadczy darmową pomoc drogową. Cena waha się pomiędzy 450-500 zł w różnych serwisach.

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo ciekawy artykuł. Obecnie na rynku jest bardzo duży wybór akumulatorów. Więc jeśli nie posiadamy wiedzy, warto skorzystać z pomocy doradcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here