toppery

Toppery stały się bardzo modną i niebanalną dekoracją. Jest to niewielki wycinek z drewnianej sklejki lub akrylu, którym można w bardzo prosty ozdobić tort lub inne słodkości i dzięki temu nadać im wyjątkowy wygląd. Nadadzą się więc wspaniale na uroczystość weselną, chrzciny, urodziny, czy komunie. I nieważne, w jakim klimacie będzie to przyjęcie – toppery występują w tylu różnych wariantach, że wspaniale nadadzą się zarówno na wesele w stylu rustykalnym, boho, czy glamour, jak i na te skromniejsze. Są bardzo popularną w ostatnim czasie ozdobą, lecz jednocześnie bardzo niepowtarzalną, bo na każdą z okazji można zamówić w pełni spersonalizowany przez siebie topper. Dzięki temu mamy pewność że nasza dekoracja jest oryginalna i nietuzinkowa.

Piękna spersonalizowana dekoracja

Toppery są precyzyjnie wycinane za pomocą lasera, więc można wyciąć tak naprawdę każdy wymarzony wzór. Dzięki nowoczesnym metodom obróbki wzór jest wyraźny i czytelny, a dzięki temu każdy weselny tort nabierze magicznego charakteru, a babeczki na słodkim stole będą w pełni nawiązywać do całości przyjęcia. Co więc może znaleźć się na takim topperze? Właściwie wszystko, ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Topper może być wzorem lub napisem, może nawiązywać bezpośrednio do danej imprezy lub można na nim zamieścić mniej związany z tematem motyw, może przybrać kształt imion pary młodej, imienia solenizanta, wzoru związanego z zainteresowaniami lub krótką sentencję. W tym wypadku mamy pełną dowolność.

Jakie toppery wykonuje firma Postwood?

Postwood wykonuje toppery ze sklejki oraz akrylu kolorowego lub lustrzanego. Do wyboru, w kategorii postwood.pl/41-toppery mamy malutkie toppery do ozdabiania babeczek lub innych przekąsek oraz większe, wspaniałe do górowania na przepięknych tortach. Okazji, na które można zakupić toppery, jest mnóstwo. Poza weselami, komuniami, chrzcinami i urodzinami firma posiada gamę gotowych wzorów przygotowanych specjalnie na rocznice, święta, kinderbale, czy babyshower. Poza rodzajem imprezy wybierać można również pomiędzy zainteresowaniami. Topper może przybrać kształt ciężarówki, sportowca, koni, tańczącej pary oraz wiele, wiele innych. Do tego każdy z nich jest w pełni spersonalizowany i może podlegać modyfikacjom. Firma daje możliwość dodania własnego napisu, aby topper w pełni odpowiadał charakterowi imprezy. A co w momencie, gdy żaden ze wzorów nie przypadnie nam do gustu? Możesz zamówić w pełni spersonalizowany projekt i mieć pewność, że zostanie przez nas wykonany od A do Z. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.