yankee candle

Marka Yankee candle proponuje wiele ciekawych rozwiązań dla domu I nie tylko. Piękne zapachy i słodkie aromaty są Ci bliskie? A może zdecydowanie wolisz zapachy o bardziej egzotycznym charakterze z nutką kokosa i tropikalnych owoców? Niezależnie od tego czy bardziej przyciąga Cię lawenda, jagody czy też aromat świeżo upieczonego ciasta, w promocji 2022 na produkty pod marką Yankee candle, z pewnością znajdziesz coś dla siebie i Twojej rodziny. Aromatyczny zapach unoszący się w samochodzie uprzyjemni i umili każdą podróż – nawet tą do pracy po dłuższym urlopie. Zapachy do domu również są bardzo różnorodne, więc jeżeli nie wiesz jeszcze co Ci pasuje w 100%, przetestuj kilka aromatów i sprawdź, który z nich będzie najlepszy!

Szeroki asortyment promocyjny Yankee candle

Zakres produktów stanowiących ofertę marki Yankee candle jest naprawdę szeroki, więc piękne i aromatyczne zapachy można znaleźć pod różnymi postaciami. Już sam wybór tradycyjnych świeczek z wosku parafinowego spożywczego i certyfikowanych olejków zapachowych jest imponujący! Olejki sprzedawane w stylowych słoiczkach mogą stanowić ciekawy sposób na urozmaicenie aranżacji w salonie, pięknie urządzonym pokoju dziecięcym lub dziennym. Aromat z takiego słoiczka może wydobywać się i cieszyć zmysły nawet przez 150 godzin, a produkty są dostępne aż w 3 różnych rozmiarach, więc możesz przetestować wszystkie interesujące Cię zapachy, a następnie wybrać najlepszy na dłuższy czas. W naszym sklepie dostępne są także akcesoria do świec – m.in. ozdobne nakładki, dzięki którym świeczki ładnie się wypalą, a tunelowanie nie wystąpi i nie zepsuje efektu. Mamy również całkiem spory zapas zapachów do samochodów, odświeżaczy elektrycznych i dyfuzorów.

Produkty Yankee Candle w promocji 2022: idealne na prezent

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Nie chcesz wydawać majątku na upominek i tym samym rujnować całego budżetu domowego, ale jednocześnie zależy Ci na tym, aby podarunek był naprawdę wyjątkowy? Chcesz, aby obdarowywana przez Ciebie osoba poczuła się doceniona? Świeczki zapachowe marki Yankee Candle to świetne rozwiązanie w takim wypadku. Występują one w aż 3 rozmiarach, dlatego możesz wybrać kilka małych świeczek lub np. 2 większe. Taki podarunek może ucieszyć nie jednego miłośnika pięknych aromatów, ponieważ wybór w tym zakresie jest naprawdę duży. Właściciele aut mogą zostać również obdarowani zapachem samochodowym, który uprzyjemni im codzienne podróże. Samochodowe akcesoria zapachowe od Yankee Candle również występują w różnorodnych postaciach – jako zapachy elektryczne, patyczki oraz tradycyjne zawieszki.

Coś dla domu od Yankee Candle – promocja 2022

Yankee Candle nie zapomina również o domu, dlatego oferuje szereg produktów idealnych dla domatorów oraz osób, które doceniają piękne zapachy. Aranżacja to nie tylko dobrze dobrane meble, modny kolor ścian czy zadbana podłoga – warto zadbać również o ładny zapach. Marka Yankee Candle proponuje wiele nowoczesnych rozwiązań dla domu – odświeżacze elektryczne oraz kulki zapachowe będą świetnym wyborem, jeżeli zależy Ci na pięknym aromacie w mieszkaniu. Tego rodzaju gadżet może być świetnym pomysłem jako dodatek do prezentu na parapetówkę. Ozdobne kuleczki zapachowe nie tylko są praktyczne, ale i stanowią ozdobę domu i aranżacji. Słodki zapach dobrze nastraja, może poprawić humor i wprawić w lepszy, pogodniejszy nastrój, dzięki czemu nawet samotne wieczory z książką i kubkiem gorącej herbaty staną się przyjemniejsze.